TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Senica » Moravský Svätý Ján » Byty » 3 izbový byt »

3 izbový byt v obci Moravský Svätý Ján

3 izbový byt v obci Moravský Svätý Ján

Popis nehnuteľnosti

Predmetom dražby je mezonetový byt číslo 1 nachádzajúci sa na 3.p. bytového domu so súp.č. 7, v kú obce Moravský Svätý Ján. Byt je viacpodlažný, kedy je na prvom podlaží bytu situovaná vstupná chodba, kuchyňa a s jedálňou, izba, kúpeľňa s WC, komora. V podkroví sú 2 izby a galéria. Celková vypočítaná podlahová plocha bytu je 103,99 m2. Schody do podkrovia sú kovové s drevenými stupňami. V obytných miestnostiach je plávajúca podlaha, v ostatných keramická dlažba. Steny a stropy miestností sú upravené stierkovými omietkami. Okná v byte sú plastové opatrené vnútornými žalúziami. Dvere sú drevené hladké plné osadené do drevených zárubní. Vybavenie kuchyne tvorí kuchynská linka na báze dreva, kombinovaný sporák s digestorom, nerezový drez s pákovou vodovodnou batériou, zabudovaná umývačka riadu. V kúpeľni s WC a v mieste kuchynskej linky je vyhotovený keramický obklad stien. Bytové jadro je murované. Súčasťou kúpeľne je smaltovaná vaňa a keramické umývadlo, vodovodné batérie sú pákové. WC je so splachovacou nádržkou kombi. Elektroinštalácia je svetelná s automatickým istením. V byte je rozvod plynu, studenej a teplej vody a kanalizácie. Vykurovanie bytu je ústredné teplovodné, radiátory sú oceľové vykurovacie panely. Zdrojom tepla je vlastný plynový kotol, ktorým je riešený aj ohrev teplej vody. S vlastníctvom bytu je spojené spoluvlastníctvo spoločných častí domu a spoločných zariadení domu. Spoločnými časťami domu sú: Základy domu, strecha, obvodové múry, vchody, schodiská, chodby, zvislé a vodorovné nosné konštrukcie, izolačné konštrukcie. Spoločnými zariadeniami domu sú: Práčovňa, sušiareň, kočikáreň, bleskozvody, kanalizačné, vodovodné, elektrické, plynové a telefónne prípojky. Obec Moravský Svätý Ján sa nachádza v okrese Senica, v Trnavskom kraji, a je modernou obcou s dobre vybudovanú infraštruktúrou, kedy napr. v roku 2010 bola ukončená rekonštrukcia námestia, tiež bol v obci vybudovaný športový areál. V roku 2005 bol známy pontónový most cez rieku Moravu nahradený pevným mostom. Tradičnými podujatiami v obci sú: letný a jesenný svätojánsky jarmok, Habánske hody, Memoriál Mgr. Vlastimila Šimka či Splav Dyje a Moravy. V Moravskom Svätom Jáne je zriadená Základná škola, ktorá je spoločná i pre obec Sekule a navštevuje ju viac ako 400 detí. V roku 1987 bola daná do prevádzky Materská škola pre 120 detí. Obec je plynofikovaná na 100 %. V roku 2006 bol dobudovaný vodovod pre celú obec, kanalizácia v obci je vybudovaná na 50%, spoločnú ČOV využíva aj susedná obec Sekule. Poznámka: popis prevzatý zo ZP č. 335/2016

Cena: cena dohodou

  cena dohodou/m2

Kategória: 3 izbový byt - Predaj

Lokalita: Senica - Moravský Svätý Ján
(3 izbový byt - Moravský Svätý Ján)

Úžitková plocha: 103 m2

Dátum aktualizácie: 8.4.2019

Identifikačné číslo: BS18-04271

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Blackside, a.s.

Plynárenská 7/A, Bratislava
0917 Kliknite TU!

Maklér:

Viliam Bórik
0948 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk